|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип інтерфейсу | IP |
|---|---|
| Wi-Fi | Ні |
| Вбудована камера | 2 МП |
| Тип підсвічування | Інфрачервона, LED |
| Кут огляду | 116°(H) |
| Зчитувач RF карт | Mifare, Em-Marine, NFC |
| Бездротові технології | BLE |
| Функція розпізнавання обличчя | Face ID |
| Підтримка тимчасового доступу | QR-код, PIN-код |
| Дисплей | Так |
| Кількість реле | 3 |
| Кількість входів | 3 |
| Wiegand | Так |
| RS485 | Так |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Вид монтажу | Настінний / Врізний |
| Кронштейн в комплекті | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Клас захисту | IP65 |
| Робочі температури | -20°C ~ +55°C |
| Розмір | 350x130x41.6 мм |
X915S - Багатоабонентна панель виклику на Android (розпізнавання обличчя, Bluetooth)
Немає в наявності
Артикул: 00-00000470
Ціну уточнюйте
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Файли
-
Datasheet338 КБ
-
Cutsheet0.8 МБ
-
Instruction4.5 МБ
-
AK-Product View_X915S369 КБ










