|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість каналів | 32 |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 12MP |
| Кількість HDD | 6 (до 10ТБ) |
| Шифрування відеоархіву | Так |
| Пропускна здатність | Вхідний: 10000 Мбіт/с, Вихідний: 10000 Мбіт/с |
| Кількість Ethernet портів | 4 |
| Кількість портів POE | Немає |
| Аудіо вхід | 1×HD |
| Аудіо вихід | 1×HD |
| Тривожні інтерфейси | Немає |
| Відеовиходи | HDMI: 1, DP: 1 |
| Підтримка незалежних моніторів | Так |
| Живлення | 100~240V AC |
| Вага, кг | 8.1 кг |
| Розмір | 440×420×88.2 мм |
VE0602-A 32-канальний відеореєстратор
В наявності
Артикул: 00-00003168
75 900 грн










