|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Процесор | Dual-core 240MHz, 32-bit Xtensa® LX7 |
|---|---|
| Оперативна пам'ять | 8 MB PSRAM |
| Вбудована пам'ять | 16 MB Flash |
| Основний протокол зв'язку | LoRaWAN® |
| Чутливість | -140dBm Sensitivity @292bps |
| Потужність Tx | 27dBm |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet, Wi-Fi, 4G LTE |
| Живлення | Type-C (5V), PoE (802.3af), DC 5-12V |
| Споживання | Базове: 1.3W Максимальне: 3.1W |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | Настільний, Настінний, Потолочний |
| Робоча температура | -20°C to +50°C |
| Розмір | Ф 115 x 21 mm |
| Вага | 158.2 г |
UG63-868M Шлюз LORAWAN
Немає в наявності
Артикул: 00-00004099
7 920 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Файли
-
Datasheet485 КБ


