|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Протокол зв'язку | LoRaWAN® |
|---|---|
| Потужність Tx | 16dBm |
| Чутливість | -137dBm @300bps |
| Інтерфейси | 2 × GPIO, 1 × RS232 чи RS485, 2 × Analog Input, 1 × SDI-12 |
| Живлення | DC 5-24V для M12 Connector, 3 × 9000 mAh Replaceable ER26500 Li-SOCl2 |
| Клас захисту | IP68 |
| Робоча температура | -30°C~70°C |
| Розмір | 116 × 116 × 45.5 мм |











