|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Операційна система | Android 10 |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4'' |
| Роздільна здатність | 480×480 |
| Кількість кнопок | 2 сенсорні кнопки |
| Ethernet | 10/100Mbps |
| Бездротовий стандарт | ZigBee3.0, Bluetooth 4.2, Wi-Fi 2.4GHz/5GHz, WiFi6, 2.4GHz/5GHz |
| Підтримка сторонніх застосунків | Так |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | 1 шт |
| Вхідне реле | 2 |
| Вбудовані датчики | Наближення, Світла, Температури, Вологості |
| Максимум датчиків | 128 |
| Живлення | 180-260VAC,50HZ |
| Підрозетник | 51×50×35.6мм |
| Зовнішня частина | 86×120×11.8мм |
| Вага | 281.5±10g |
HyPanel PS52-R2-EU - Центральна панель керування Akubela
В наявності
Артикул: 00-00002386
20 284 грн


