|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Форм-фактор | Циліндрична |
|---|---|
| Матриця | 1/1.8" |
| Частота кадрів | 60fps |
| Світлочутливість | 0.001Lux@F1.2 |
| Тип об'єктиву | Моторизований |
| Діафрагма | F1.2 |
| Дальність підсвічування | 40m |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вбудований динамік | Ні |
| Аудіо інтерфейси (входи / виходи) | 1/1 |
| Тривожні інтерфейси (входи / виходи) | 2/2 |
| Слот для картки пам'яті | 1Тб |
| Споживання | 19W (DC 12V), 21W(PoE) |
| Матеріали корпусу | Метал + Пластик |
| Робочі температури | -40~60°C |
| Вага | 2.3 кг |
| Розмір | 346мм X 134мм X 81мм |
| Колір | Білий |
TS8266-X4RIVPG1/M2/A66 8МП IP-камера трафіка
В наявності
Артикул: 00-00004542
90 112 грн
Файли
-
Datasheet0.8 МБ

