|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість каналів | 40 |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 12MP |
| Кількість HDD | 8 (до 10Тб) |
| Шифрування відеоархіву | Ні |
| Пропускна здатність | Вихідний: 200 Мбит/с, Вхідний: 400 Мбіт/с |
| Сумісність з FR камерами | Керування бібліотекою облич |
| Сумісність з IP камерами інших брендів | ONVIF: Profile S |
| Кількість портів POE | Немає |
| Аудіо вхід | 1 канал, 3.5 мм |
| Аудіо вихід | 1x3.5 мм |
| Відеовиходи | HDMI: 2, VGA: 2 |
| Підтримка незалежних моніторів | Ні |
| Відеоналітика | Подвійний перетин лінії, Перетин лінії, Периметр, Залишений предмет, Втрачений предмет, Виявлення безробіття, Біг, Паркінг, Раннє попередження, Виявлення скупчення людей, Виявлення черги, Аномальне відео, Аномальний звук, Підрахунок людей, Авто трекінг, Сумісність з камерами захоплення обличчя, Захоплення обличчя, Розпізнавання обличчя |
| Живлення | AC100~240V,50/60HZ |
| Вага, кг | 9,8 |
TC-R3840 Spec: I/F/N NVR 40 каналів (FR)
В наявності
Артикул: 00-00000038
74 228 грн
303 600 грн
Файли
-
Datasheet4.1 МБ
