|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість каналів | 40 |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 12MP |
| Кількість HDD | 4 (до 10ТБ) |
| Шифрування відеоархіву | Так |
| Пропускна здатність | Вихідний: 320 Мбіт/с, Вхідний: 320 Мбіт/с |
| Сумісність з FR камерами | Розпізнавання обличчя |
| Сумісність з IP камерами інших брендів | ONVIF: Profile S/T/G |
| Кількість Ethernet портів | 2 |
| Кількість портів POE | Немає |
| Аудіо вхід | 1 канал, 3.5 мм |
| Аудіо вихід | 1×RCA |
| Тривожні інтерфейси | Входи: 16; Виходи: 4 |
| Відеовиходи | HDMI: 1, VGA: 1 |
| Підтримка незалежних моніторів | Так |
| Відеоналітика | Аномальний звук, Підрахунок людей, Карта руху (heatmap), Авто трекінг, Сумісність з камерами захоплення обличчя, Сумісність з камерами розпізнавання обличчя, Подвійний перетин лінії, Перетин лінії, Периметр, Залишений предмет, Втрачений предмет, Виявлення безробіття, Біг, Паркінг, Раннє попередження, Виявлення скупчення людей, Виявлення черги, Аномальне відео |
| Живлення | DC12V 5A |
| Вага, кг | 5.5 кг |
| Розмір | 440×351×75 мм |
TC-R3440 Spec: I/B/N NVR 40 каналів
В наявності
Артикул: 00-00000064
36 181 грн
