|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість каналів | 40 |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 12MP |
| Кількість HDD | 4 (до 10ТБ) |
| Шифрування відеоархіву | Так |
| Пропускна здатність | Вихідний: 400 Мбіт/с, Вхідний: 400 Мбіт/с |
| Сумісність з FR камерами | Розпізнавання обличчя |
| Сумісність з IP камерами інших брендів | ONVIF: Profile S/T/G |
| Кількість Ethernet портів | 2 |
| Кількість портів POE | Немає |
| Аудіо вхід | 1 канал, 3.5 мм |
| Аудіо вихід | 1×RCA |
| Тривожні інтерфейси | Немає |
| Відеовиходи | HDMI: 1, VGA: 1 |
| Підтримка незалежних моніторів | Так |
| Відеоналітика | Раннє попередження, Виявлення скупчення людей, Виявлення черги, Аномальне відео, Аномальний звук, Підрахунок людей, Карта руху (heatmap), Авто трекінг, Сумісність з камерами захоплення обличчя, Сумісність з камерами розпізнавання обличчя, Подвійний перетин лінії, Перетин лінії, Периметр, Залишений предмет, Втрачений предмет, Виявлення безробіття, Біг, Паркінг |
| Живлення | DC12V 5A |
| Вага, кг | 3.3 кг |
| Розмір | 440×347×75 мм |
TC-R3440 Spec: I/B/N/H/C/V4.0 NVR 40 каналів
Немає в наявності
Артикул: 00-00002251
28 160 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Файли
