|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість каналів | 20 |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 8MP |
| Кількість HDD | 2 (до 10ТБ) |
| Шифрування відеоархіву | Так |
| Пропускна здатність | Вхідний: 160 Мбіт/с, Вихідний: 64 Мбіт/с |
| Сумісність з FR камерами | Базова |
| Сумісність з IP камерами інших брендів | ONVIF: Profile S/T/G |
| Кількість Ethernet портів | 1 |
| Кількість портів POE | Немає |
| Аудіо вхід | 1 канал, 3.5 мм |
| Аудіо вихід | 1×RCA |
| Тривожні інтерфейси | Входи: 4, Виходи: 1 |
| Відеовиходи | HDMI: 1, VGA: 1 |
| Підтримка незалежних моніторів | Так |
| Відеоналітика | Подвійний перетин лінії, Перетин лінії, Периметр, Залишений предмет, Втрачений предмет, Виявлення безробіття, Біг, Раннє попередження, Виявлення скупчення людей, Виявлення черги, Аномальне відео, Аномальний звук, Підрахунок людей |
| Живлення | DC12V 3.3A |
| Вага, кг | 1.6 кг |
| Розмір | 341×273×47 мм |
TC-R3220 Spec: I/B/K/V3.1 NVR 20 каналів
В наявності
Артикул: 00-00002345
11 528 грн
Файли
-
Lite K__TC-R3220 IBKV3.10.6 МБ
-
Datasheet1.6 МБ

