|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість каналів | 10 |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 6MP |
| Кількість HDD | 2 (до 10ТБ) |
| Шифрування відеоархіву | Так |
| Пропускна здатність | Вхідний: 80 Мбіт/с, Вихідний: 80 Мбіт/с |
| Сумісність з FR камерами | Керування бібліотекою облич |
| Сумісність з IP камерами інших брендів | ONVIF: Profile S/T/G |
| Кількість Ethernet портів | 1 |
| Кількість портів POE | Немає |
| Аудіо вхід | 1 канал, 3.5 мм |
| Аудіо вихід | 1×RCA |
| Тривожні інтерфейси | Виходи: 1 |
| Відеовиходи | HDMI: 1, VGA: 1 |
| Підтримка незалежних моніторів | Так |
| Відеоналітика | Подвійний перетин лінії, Перетин лінії, Периметр, Залишений предмет, Втрачений предмет, Виявлення безробіття, Біг, Паркінг, Раннє попередження, Виявлення скупчення людей, Виявлення черги, Аномальне відео, Аномальний звук, Підрахунок людей, Авто трекінг, Сумісність з камерами захоплення обличчя, Захоплення обличчя, Розпізнавання обличчя, Виявлення захисного шолома |
| Живлення | DC12V 3.3A |
| Вага, кг | 1.55 кг |
TC-R3210 Spec: I/F NVR 10 каналів (FR)
В наявності
Артикул: 00-00000271
13 200 грн
35 372 грн
Файли
-
Datasheet3.7 МБ
