|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість каналів | 10 |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 8MP |
| Кількість HDD | 1 (до 8ТБ) |
| Шифрування відеоархіву | Так |
| Пропускна здатність | Вихідний: 40 Мбіт/с, Вхідний: 60 Мбіт/с |
| Сумісність з IP камерами інших брендів | ONVIF: Profile S/T |
| Кількість Ethernet портів | 1 |
| Кількість портів POE | Немає |
| Аудіо вхід | Немає |
| Аудіо вихід | Немає |
| Тривожні інтерфейси | Немає |
| Відеовиходи | HDMI: 1, VGA: 1 |
| Підтримка незалежних моніторів | Так |
| Відеоналітика | Паркінг, Виявлення безробіття, Аномальне відео, Аномальний звук, Виявлення скупчення людей, Класифікація людей/транспортних засобів, Розумна сигналізація, Виявлення чергування, Перетин лінії, Подвійний перетин лінії, Периметр, Залишений предмет, Втрачений предмет, Біг |
| Живлення | DC12V |
| Вага, кг | 0.4 кг |
| Розмір | 201×202×43 мм |
TC-R3110 Spec: I/B/L/Eu/V1.1 NVR 10 каналів
В наявності
Артикул: 00-00002901
3 916 грн
Файли
-
Datasheet1.4 МБ
