|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість каналів | 5 |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 5MP |
| Кількість HDD | 1 (до 6ТБ) |
| Шифрування відеоархіву | Так |
| Пропускна здатність | Вихідний: 40 Мбіт/с, Вхідний: 60 Мбіт/с |
| Сумісність з IP камерами інших брендів | ONVIF: Profile S/T |
| Кількість Ethernet портів | 1 |
| Кількість портів POE | Немає |
| Аудіо вхід | Немає |
| Аудіо вихід | Немає |
| Тривожні інтерфейси | Немає |
| Відеовиходи | HDMI: 1 |
| Підтримка незалежних моніторів | Так |
| Живлення | DC12V 1.5A |
| Вага, кг | 0.2 кг |
| Розмір | 203×120×39 мм |
TC-R3105 Spec: I/B/L/S NVR 5 каналів
В наявності
Артикул: 00-00002902
3 080 грн
Файли
-
Datasheet1.8 МБ



