|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість каналів | 4 |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 6MP |
| Кількість HDD | 1 (до 8ТБ) |
| Шифрування відеоархіву | Так |
| Пропускна здатність | Вихідний: 40 Мбіт/с, Вхідний: 60 Мбіт/с |
| Сумісність з IP камерами інших брендів | ONVIF: Profile S/T |
| Кількість Ethernet портів | 1 |
| Кількість портів POE | 4 |
| Аудіо вхід | Немає |
| Аудіо вихід | Немає |
| Тривожні інтерфейси | Немає |
| Відеовиходи | HDMI: 1, VGA: 1 |
| Підтримка незалежних моніторів | Так |
| Відеоналітика | Розумна сигналізація, Класифікація людей/транспортних засобів |
| Живлення | DC48V |
| Вага, кг | 0.4 кг |
| Розмір | 201×202×43 мм |
TC-R3104 Spec: I/B/P4/C/Eu/L/S/V2.0 NVR 4 канали
В наявності
Артикул: 00-00002285
3 080 грн
Файли
-
Datasheet1.4 МБ
