|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріали корпусу | Метал |
|---|---|
| Форм фактор | Speed Dome |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| Матриця | Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays / 1/1.8" CMOS |
| Роздільна здатність | 384х288/3840×2160@30к/с |
| Тип об'єктиву | Моторизований |
| Фокусна відстань | 50 мм/4.7-296 мм |
| Дистанція виявлення | 4510m (авто), 1471m (людина) |
| WDR | 140Дб |
| Відеоаналітика | Так |
| Розрізнення людина / автомобіль | Так |
| Відеокодеки | S+265/H.265/H.264/M-JPEG |
| Покращення зображення | BLC/3D DNR/HLC |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S), SDK, CGI, P2P |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Аудіо інтерфейси | 1/1 |
| Тривожні інтерфейси | 8/2 |
| ANR | Так |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | AC24V |
| Споживання | 30W(IR OFF), 66.96W(IR ON ) |
| Клас захисту | IP66 |
| Робочі температури | -40°C~70°C |
| Розмір | Ф445х700 мм |
| Вага | 11.85кг |
TC-H388M Spec: 63X/IT/A 8МП Поворотна камера
Немає в наявності
Артикул: 00-00000331
1 396 560 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань


