|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
|---|---|
| Роздільна здатність | 4МП |
| Кратність зуму | 63X |
| Фокусна відстань | 5.7мм-359мм |
| Кути огляду | Горизонтальний: 60°~1.54°; Вертикальний: 35.5°~0.87° |
| Світлочутливість | 0.001Lux |
| WDR | Апаратний |
| ІЧ підсвічування | 11 діодів |
| Дальність ІЧ підсвічування | 300м |
| Біле світло | 2 діода |
| Дальність білого світла | 30м |
| Сумісність | RTSP, Onvif: Profile T, Onvif: Profile S, Onvif: Profile M, Onvif: Profile G |
| Відеоаналітика | Натовп, Паркування, Байдикування, Виявлення захисних шоломів, Виявлення чергування, Залишення об'єкта, Втрата об'єкта, Біг, Перетин лінії, Периметр, Підрахунок людей, Подвійний перетин лінії, Теплова карта |
| Покращення зображення | HLC, BLC, Антитуман |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Аудіо інтерфейси | 1/1 |
| Компресія звуку | G.711A/G.711U/ADPCM/AAC |
| Аудіо бітрейт | 8kHz/32kHz/48kHz |
| Тревожні інтерфейси | 8/2 |
| Слот для картки пам'яті | 512Gb |
| ANR | Так |
| Живлення | DC36V/POE++ |
| Споживання | 37W(IЧ викл), 57W(IЧ вкл) |
| Матеріали корпусу | ADC 12 |
| Клас захисту | IP66 |
| Робочі температури | -40°~70°C (ІЧ вимк), -40°~40°C (ІЧ вкл) |
| Вага | 12.75 кг |
| Розмір | 308mm(Д)x506mm(В) |
TC-H348M Spec: 63X/IL/E++/A 4МП Поворотна камера
В наявності
Артикул: 00-00001979
175 956 грн
Файли
-
Datasheet0.9 МБ


