|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.8"CMOS |
|---|---|
| Роздільна здатність | 4МП |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кути огляду | Горизонтальний: 78.9°; Вертикальний: 41° |
| Світлочутливість | 0.02Lux |
| WDR | DWDR |
| ІЧ підсвічування | 4 діоди |
| Дальність ІЧ підсвічування | 15м |
| Дальність білого світла | 8m |
| Сумісність | Onvif: Profile T, Onvif: Profile S, SDK, CGI, Milestone |
| Відеоаналітика | Розумна сигналізація |
| WiFi | Так |
| Покращення зображення | HLC, BLC, 3D DNR |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Компресія звуку | G.711A/G.711U |
| Слот для картки пам'яті | 512Gb |
| ANR | Так |
| Живлення | DC5V |
| Споживання | 7W |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Робочі температури | -10~45°C |
| Вага | 0,38 кг |
| Розмір | 74mm(Д)x118mm(В) |
TC-H342A Spec: I2W/WIFI/Eu/4mm 4МП Поворотна камера
В наявності
Артикул: 00-00003141
3 036 грн
