|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.8"CMOS |
|---|---|
| Роздільна здатність | 2МП |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кути огляду | Горизонтальний: 90.4°; Вертикальний: 46.8° |
| Світлочутливість | 0.02Lux |
| WDR | Цифровий |
| ІЧ підсвічування | 2 діода |
| Дальність ІЧ підсвічування | 50м |
| Біле світло | 2 діода |
| Дальність білого світла | 15~20м |
| Сумісність | RTSP, Onvif: Profile S, P2P, Onvif: Profile T |
| WiFi | Так |
| Покращення зображення | HLC, BLC, Антитуман, 3D DNR |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Компресія звуку | G.711A/G.711U |
| Аудіо бітрейт | 8kHz/16kHz |
| Слот для картки пам'яті | 512Gb |
| ANR | Так |
| Живлення | DC12V |
| Споживання | 12W |
| Матеріали корпусу | Метал + Пластик |
| Клас захисту | IP67 |
| Робочі температури | -30~60°C |
| Вага | 1 кг |
| Розмір | 139mm(Д)×246mm(В) |
TC-H334S Spec: I5W/C/WIFI/4mm/V4.1 3МП Поворотна камера
В наявності
Артикул: 00-00001646
6 996 грн
Файли
-
Datasheet1.3 МБ
