|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.8"CMOS |
|---|---|
| Роздільна здатність | 2МП |
| Кратність зуму | 33X |
| Фокусна відстань | 4.6мм~152мм |
| Кути огляду | Горизонтальний: 60°~2.3°; Вертикальний: 34.4°~1.5° |
| Світлочутливість | 0.001Lux |
| WDR | Апаратний |
| ІЧ підсвічування | ІЧ підсвічування |
| Дальність ІЧ підсвічування | 200м |
| Сумісність | RTSP, P2P, Onvif: Profile S, Onvif: Profile T, Onvif: Profile G |
| Відеоаналітика | Класифікація людини/транспортного засобу;, Залишення об'єкта, Втрата об'єкта, Байдикування, Паркування, Натовп, Виявлення захисних шоломів, Виявлення чергування, Біг, Перетин лінії, Периметр, Підрахунок людей, Подвійний перетин лінії, Теплова карта |
| WiFi | Так |
| Покращення зображення | HLC, BLC, Антитуман |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Аудіо інтерфейси | 1/1 |
| Компресія звуку | G.711A/G.711U/ADPCM_D/AAC_LC |
| Аудіо бітрейт | 8kHz/32kHz/48kHz |
| Тревожні інтерфейси | 8/2 |
| Слот для картки пам'яті | 256Gb |
| ANR | Так |
| Живлення | AC24V / DC 24V / POE++ |
| Споживання | 22W(IЧ викл), 44.2W(IЧ вкл) |
| Матеріали корпусу | ADC 12 |
| Клас захисту | IP66 |
| Робочі температури | -40°~70°C (ІЧ вимк), -40°~40°C (ІЧ вкл) |
| Вага | 5.3 кг |
| Розмір | 222mm(Д)×372mm(В) |
TC-H326S Spec: 33X/I/E+/A/V3.0 2МП Поворотна камера
В наявності
Артикул: 00-00002427
49 262 грн
Файли
-
Datasheet0.6 МБ
