|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.8"CMOS |
|---|---|
| Роздільна здатність | 2МП |
| Кратність зуму | 23Х |
| Фокусна відстань | 5мм~115мм |
| Кути огляду | Горизонтальний: 55.8°~3.2°; Вертикальний: 33.2°~1.8° |
| Світлочутливість | 0.001Lux |
| WDR | Апаратний |
| ІЧ підсвічування | ІЧ підсвічування |
| Дальність ІЧ підсвічування | 150м |
| Сумісність | RTSP, P2P, Onvif: Profile T, Onvif: Profile S, Onvif: Profile M, Onvif: Profile G |
| Відеоаналітика | Залишення об'єкта, Втрата об'єкта, Перетин лінії, Периметр, Подвійний перетин лінії |
| Покращення зображення | HLC, BLC, Антитуман |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Слот для картки пам'яті | 512Gb |
| ANR | Так |
| Живлення | DC12V/PoE |
| Споживання | 7.3W(IЧ викл), 17.6W(IЧ вкл) |
| Клас захисту | IP66 |
| Робочі температури | -30℃~65℃(ІЧ викл) -30℃~40℃(ІЧ вкл) |
| Вага | 2 кг |
| Розмір | 161mm(Д)x276mm(В) |
TC-H324S Spec: 23X/I/E/C/V3.0 2МП Поворотна камера
В наявності
Артикул: 00-00002391
21 120 грн
Файли
-
Datasheet3.5 МБ


