|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Форм-фактор | Циліндрична |
|---|---|
| Роздільна здатність | 5МП |
| Матриця | 1/2.8"CMOS |
| Частота кадрів | 20 к/с |
| Світлочутливість | 0.002Lux |
| Тип об'єктиву | Моторизова |
| Діафрагма | F1.6 |
| Кути огляду | Горизонтальний: 96.2°-29.2°; Вертикальний: 70.3°-22° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80м |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Компресія звуку | ADPCM_D, G.711A, G.711U |
| Аудіо бітрейт | 8kHz, 32kHz, 48kHz |
| Вбудований динамік | Так |
| Аудіо інтерфейси (входи / виходи) | 1/1 |
| Відеоаналітика | Перетин лінії, Периметр |
| Тривожні інтерфейси (входи / виходи) | 1/1 |
| Слот для картки пам'яті | 512Gb |
| Живлення | PoE, DC12V |
| Споживання | MAX: 11W |
| Матеріали корпусу | Метал |
| Клас захисту | IP67 |
| Робочі температури | -30~60°C |
| Вага | 1.26 кг |
| Розмір | 238x90x90 |
| Колір | Білий |
TC-C35US Spec: I8/A/E/Y/M/C/H/2.7-13.5mm/V4.0 5МП Циліндрична камера
В наявності
Артикул: 00-00001822
11 836 грн
Файли
-
Datasheet0.6 МБ


