|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Форм-фактор | Купольна |
|---|---|
| Роздільна здатність | 4МП |
| Матриця | 1/2.9"CMOS |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Світлочутливість | 0.02Lux |
| Тип об'єктиву | Моторизова |
| Діафрагма | F1.6 |
| Кути огляду | Горизонтальний: 104.7°~30.3°; Вертикальний: 56.5°~17.2° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Компресія звуку | G.711A, G.711U |
| Аудіо бітрейт | 8kHz |
| Вбудований динамік | Так |
| Аудіо інтерфейси (входи / виходи) | 1/0 |
| Відеоаналітика | Перетин лінії, Периметр |
| Слот для картки пам'яті | 512Gb |
| Живлення | PoE, DC12V |
| Споживання | MAX: 7W |
| Матеріали корпусу | Метал + Пластик |
| Клас захисту | IP66 |
| Робочі температури | -30~60°C |
| Вага | 0.5 кг |
| Розмір | 120(L)120(W)96(H)mm |
| Колір | Білий |
TC-C34KN Spec: I3/A/E/Y/2.8-12mm/V4.2 4МП Купольна камера
В наявності
Артикул: 00-00002617
6 688 грн
Файли
-
Datasheet1.5 МБ
