|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Форм-фактор | Циліндрична |
|---|---|
| Матриця | 1/2.8"CMOS |
| Частота кадрів | 1920×1080@90fps |
| Світлочутливість | 0.005Lux@(F1.6,AGC вкл) |
| Тип об'єктиву | Моторизований |
| Діафрагма | F1.4 |
| Дальність підсвічування | 20м |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вбудований динамік | Ні |
| Аудіо інтерфейси (входи / виходи) | 1/1 |
| Тривожні інтерфейси (входи / виходи) | 1/1 |
| Слот для картки пам'яті | 256Gb |
| Споживання | MAX:8W |
| Матеріали корпусу | Метал |
| Робочі температури | -40~60°C |
| Вага | 1,100 |
| Розмір | Φ143×108.4mm |
TC-C32LPR Spec: I2/120KMH/Y/M/2.7- 13.5MM 2МП Циліндрична камера
Немає в наявності
Артикул: 00-00002519
41 360 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Файли
-
Datasheet0.9 МБ
