|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | Неохолоджуваний VOx сенсор, 1/2" CMOS |
|---|---|
| Роздільна здатність | Детектора 640×512 Матриці 1845x1097 Дисплея 1280x1024 |
| Частота кадрів | 50Гц |
| Фокусна відстань | 4.5~130мм |
| Кратність зуму | 1.0~4.0X |
| Кут огляду | 6°*4.8° |
| NETD | <60mk |
| Wi-Fi | Так |
| Слот для картки пам | Так |
| Час роботи | >6 год |
| Живлення | Літій-іонна АКБ DC12V |
| Клас захисту | IP67 |
| Робочі температури | -40℃- +60℃ |
| Вага | 2кг |
S763 Тепловізор
Немає в наявності
Артикул: 00-00001278
1 047 200 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань




