|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | Неохолоджуваний FPA сенсор, 1/3" CCD |
|---|---|
| Роздільна здатність | Детектора 384×288 Матриці 795x596 Дисплея 800×600 |
| Частота кадрів | 50Гц |
| Кратність зуму | 2Х 3Х 4Х |
| Кут огляду | 9°*6.75°/5.1°*3.8° |
| NETD | <60mk |
| Wi-Fi | Так |
| Слот для картки пам | Так |
| Час роботи | >4 год |
| Живлення | Літій-іонна АКБ DC12V |
| Клас захисту | IP67 |
| Робочі температури | -30℃- +50℃ |
| Вага | 2кг |
| Розмір | 210х195х85 мм |
S750 Тепловізор
Немає в наявності
Артикул: 00-00001280
554 400 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань



