|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | Неохолоджуваний FPA сенсор |
|---|---|
| Роздільна здатність | 384×288 |
| Частота кадрів | 50Гц |
| Фокусна відстань | 35мм |
| Кратність зуму | 2Х 3Х 4Х |
| Кут огляду | 10.7°*8° |
| NETD | <40mk |
| Wi-Fi | Так |
| Слот для картки пам | Ні |
| Час роботи | >4 год |
| Живлення | Літій-іонна АКБ, Підтримка зарядки через USB та Power Bank, DC5V/2A (Type-C) |
| Клас захисту | IP66 |
| Робочі температури | -20℃- +50℃ |
| Вага | 0.45кг |
| Розмір | 200х71х71 мм |
S253H Тепловізор
Немає в наявності
Артикул: 00-00001275
96 800 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань



