|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | Неохолоджуваний FPA сенсор |
|---|---|
| Роздільна здатність | 384×288 |
| Частота кадрів | 50Гц |
| Фокусна відстань | 15мм |
| Кратність зуму | 1.0~4.0X |
| Кут огляду | 24.9°*18.7° |
| NETD | <60mk |
| Wi-Fi | Так |
| Слот для картки пам | Ні |
| Час роботи | >5 год |
| Живлення | Літій-іонна АКБ, Підтримка зарядки через USB та Power Bank, DC5V/2A (Micro USB) |
| Клас захисту | IP66 |
| Робочі температури | -20℃- +50℃ |
| Вага | 0.45кг |
| Розмір | 230х70х70 мм |
S243W Тепловізор
Немає в наявності
Артикул: 00-00001276
48 400 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань



