|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | Неохолоджуваний FPA сенсор |
|---|---|
| Роздільна здатність | 640×512 |
| Частота кадрів | 50Гц |
| Фокусна відстань | 35мм |
| Кратність зуму | 1.0~4.0X |
| Кут огляду | 12.5°*10° |
| NETD | <40mk |
| Wi-Fi | Ні |
| Слот для картки пам | Ні |
| Час роботи | >6 год |
| Живлення | Літій-іонна АКБ, Підтримка зарядки через USB та Power Bank, DC5V/2A (Type-C) |
| Клас захисту | IPX6 |
| Робочі температури | -25℃- +50℃ |
| Вага | 0.55кг |
| Розмір | 220х105х65 мм |
S236P Тепловізор
Немає в наявності
Артикул: 00-00001271
234 080 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань



