|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | Неохолоджуваний FPA сенсор |
|---|---|
| Роздільна здатність | 384×288 |
| Частота кадрів | 50Гц |
| Фокусна відстань | 25мм |
| Кратність зуму | 1.0~4.0X |
| Кут огляду | 10.5°*7.9° |
| NETD | <40mk |
| Wi-Fi | Ні |
| Слот для картки пам | Ні |
| Час роботи | >6 год |
| Живлення | Литий-ионный АКБ, Поддержка зарядки через USB и Power Bank, DC5V/2A (Type-C) |
| Клас захисту | IPX6 |
| Робочі температури | -25℃- +50℃ |
| Вага | 0.55кг |
| Розмір | 220х105х65 мм |
S236E Тепловізор
Немає в наявності
Артикул: 00-00001272
160 160 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань



