|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | Неохолоджуваний FPA сенсор |
|---|---|
| Роздільна здатність | 240×180 |
| Частота кадрів | 50Гц |
| Фокусна відстань | 10мм |
| Кратність зуму | 1.0~4.0X |
| Кут огляду | 23.4°*17.5° |
| NETD | <60mk |
| Wi-Fi | Ні |
| Слот для картки пам | Ні |
| Час роботи | >10 год |
| Живлення | CR123 AA |
| Клас захисту | IP66 |
| Робочі температури | -10℃- +50℃ |
| Вага | 0.4кг |
| Розмір | 167х45х45 мм |
S1 Тепловізор
Немає в наявності
Артикул: 00-00001277
41 888 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань

