|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | VOx сенсор |
|---|---|
| Роздільна здатність | 384×288 |
| Частота кадрів | 50Гц |
| Фокусна відстань | 50мм |
| Кратність зуму | 2Х 3Х 4Х |
| Кут огляду | 5.3°*4.0° |
| NETD | <60mk |
| Wi-Fi | Так |
| Слот для картки пам | Так |
| Час роботи | >5 год |
| Живлення | Літій-іонна АКБ, Підтримка зарядки через USB та Power Bank, DC5V/2A (Micro USB) |
| Клас захисту | IP66 |
| Вага | 0.9кг |
| Розмір | 320х75х65 мм |
RS350-384 Тепловізор
Немає в наявності
Артикул: 00-00001290
209 440 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань




