|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал корпусу | Пластик |
|---|---|
| Тип інтерфейсу | ZigBee 3.0 |
| Тип датчику | Датчик руху |
| Радіус детекції | 8 м |
| Кут детекції | 90° |
| Підтримка сигналізації зниженої напруги | Так |
| Термін служби батареї | До 3 років |
| Живлення | CR123A |
| Робоча тепрература | -10°C ~ +55°C |
| Розмір | 48х53 мм |
