|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип інтерфейсу | IP |
|---|---|
| Wi-Fi | Так |
| Вбудована камера | 2 МП |
| Тип підсвічування | Інфрачервона |
| Кут огляду | 116°(H) |
| Зчитувач RF карт | Mifare, Em-Marine, NFC |
| Підтримка тимчасового доступу | PIN-код |
| Дисплей | Так |
| Кількість реле | 3 |
| Кількість входів | 3 |
| Wiegand | Так |
| RS485 | Так |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Вид монтажу | Настінний / Врізний |
| Кронштейн в комплекті | Так |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Клас захисту | IP65 |
| Робочі температури | -40°C ~ +55°C |
| Вага | 1.3 |
| Розмір | 280x130x38 мм |
R28A - Багатоабонентна панель виклику на Android
Немає в наявності
Артикул: 00-00000462
34 606 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Файли
-
Datasheet226 КБ
-
Cutsheet1.1 МБ
-
Instruction436 КБ





