|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип інтерфейсу | IP |
|---|---|
| Wi-Fi | Так |
| Вбудована камера | 2 МП |
| Тип підсвічування | Інфрачервона |
| Кут огляду | 110°(H) |
| Зчитувач RF карт | Mifare, Em-Marine, NFC |
| Підтримка тимчасового доступу | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Кількість реле | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Wiegand | Так |
| RS485 | Так |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Вид монтажу | Настінний / Врізний |
| Кронштейн в комплекті | Так |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Клас захисту | IP65 |
| Робочі температури | -30°C ~ +65°C |
| Розмір | 185x85x24 мм |
R20B - П'ятиабонентна панель виклику
В наявності
Артикул: 00-00000457
14 740 грн
Файли
-
Datasheet221 КБ
-
Cutsheet0.8 МБ
-
Instruction0.7 МБ
-
AK-Product View_R20B145 КБ















