|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість каналів | 64 |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 12MP |
| Кількість HDD | 8 (до 10ТБ) |
| Шифрування відеоархіву | Так |
| Пропускна здатність | Вихідний: 256 Мбіт/с, Вхідний: 320 Мбіт/с |
| Кількість Ethernet портів | 2 |
| Кількість портів POE | Немає |
| Аудіо вхід | 1×RCA |
| Аудіо вихід | 2×RCA |
| Тривожні інтерфейси | Входи: 16; Виходи: 4 |
| Відеовиходи | HDMI: 2, VGA: 2 |
| Підтримка незалежних моніторів | Так |
| Відеоналітика | Перетин лінії, Залишений предмет, Втрачений предмет, Виявлення безробіття, Підрахунок людей, Розширене виявлення руху, Виявлення втручання, Вхід в регіон, Вихід з регіону |
| Живлення | 100~240V AC |
| Вага, кг | 6 кг |
| Розмір | 440×420×88.2 мм |
MS-N8064-G 64-канальний відеореєстратор
В наявності
Артикул: 00-00003174
77 088 грн







