|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість каналів | 16 |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 8MP |
| Кількість HDD | 2 (до 10ТБ) |
| Шифрування відеоархіву | Так |
| Пропускна здатність | Вхідний: 160 Мбіт/с, Вихідний: 160 Мбіт/с |
| Кількість Ethernet портів | 1 |
| Кількість портів POE | Немає |
| Аудіо вхід | 1×RCA |
| Аудіо вихід | 1×RCA |
| Тривожні інтерфейси | Входи: 4, Виходи: 1 |
| Відеовиходи | HDMI: 1, VGA: 1 |
| Підтримка незалежних моніторів | Так |
| Відеоналітика | Перетин лінії, Виявлення безробіття, Підрахунок людей, Розширене виявлення руху, Виявлення втручання, Вхід в регіон, Вихід з регіону |
| Живлення | DC12V |
| Вага, кг | 1.9 кг |
| Розмір | 380×317.6×51.8 мм |
MS-N5016-NE 16-канальний відеореєстратор
В наявності
Артикул: 00-00003172
17 556 грн



