|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матриця | 1/2.8"CMOS |
|---|---|
| Роздільна здатність | 2МП |
| Кратність зуму | 23X |
| Фокусна відстань | 5мм~117мм |
| Кути огляду | Горизонтальний: 60°∼2.8°; Вертикальний: 35°∼1.5° |
| Світлочутливість | 0.005Lux |
| WDR | 140дБ |
| ІЧ підсвічування | ІЧ підсвічування |
| Дальність ІЧ підсвічування | 160 м |
| Сумісність | Onvif: Profile G, Onvif: Profile M, Onvif: Profile S, Onvif: Profile T, API |
| Відеоаналітика | Байдикування, Залишення об'єкта, Втрата об'єкта, Розширене виявлення руху, Виявлення вторгнень, Вихід з області, Вхід в область, Перетин лінії |
| Покращення зображення | BLC, HLC, Антитуман, 3D DNR, 2D DNR, AWB, усунення розмиття, зменшення мерехтіння, режим коридору, LDC |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Аудіо інтерфейси | 1/1 |
| Тревожні інтерфейси | 1/1 |
| Слот для картки пам'яті | 1TB |
| ANR | Так |
| Споживання | 19W |
| Матеріали корпусу | Метал + Пластик |
| Клас захисту | IP66, IK10 |
| Робочі температури | -40℃~60℃ |
| Вага | 2.6 кг |
| Розмір | 183mm(Д)x174,8mm(В) |
MS-C2971-X23RPE/M 2МП IP-камера
В наявності
Артикул: 00-00003643
40 656 грн






