|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Операційна система | Android 10 |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4'' |
| Роздільна здатність | 480×480 |
| Ethernet | 10/100Mbps |
| Бездротовий стандарт | ZigBee3.0, Bluetooth 4.2, Wi-Fi 2.4GHz/5GHz |
| Підтримка KNX | Так |
| Підтримка сторонніх застосунків | Так |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | 1 шт |
| Вхідне реле | 2 |
| Вихідне реле | 1 |
| Вбудовані датчики | Наближення, Світла, Температури, Вологості |
| Максимум датчиків | 128 |
| Живлення | KNX 21~30VDC AUX 21~30VDC |
| Підрозетник | 51×50×31мм |
| Зовнішня частина | 86×86×11.8мм |
| Вага | 0.4 |
HyPanel PS51- KNX-EU - Центральна панель керування Akubela
В наявності
Артикул: 00-00002625
18 436 грн


