|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Процесор | Quad-core 1.3GHz, 64-bit ARM Cortex-A35 |
|---|---|
| Оперативна пам'ять | 256 MB DDR3 |
| Вбудована пам'ять | 4 GB eMMC |
| Основний протокол зв'язку | Wi-Fi HaLow (IEEE 802.11ah) |
| Чутливість | -77.5 ~ -109 dBm |
| Потужність Tx | 21dBm |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet, Wi-Fi, 4G LTE |
| Живлення | Type-C (5V), DC 2.5~12V, PoE (802.3af) |
| Споживання | Базове: 3.9 W, Максимальне: 5.2 W |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | Настільний, Настінний, Потолочний |
| Робоча температура | -20°C to +50°C |
| Розмір | Ф 115 x 21 mm |
| Вага | 163,4 г |


