|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип інтерфейсу | IP |
|---|---|
| Wi-Fi | Так |
| Вбудована камера | 2 МП |
| Тип підсвічування | LED |
| Кут огляду | 120°(H) |
| Зчитувач RF карт | Mifare, NFC |
| Бездротові технології | BLE |
| Підтримка тимчасового доступу | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Кількість реле | 1 |
| Кількість входів | 2 |
| Wiegand | Так |
| RS485 | Так |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Вид монтажу | Настінний |
| Кронштейн в комплекті | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Клас захисту | IP65 |
| Робочі температури | -40°C ~ +60°C |
| Розмір | 146x70x23 мм |
E12W - Індивідуальна панель виклику з Wi-Fi
В наявності
Артикул: 00-00001052
8 734 грн









