|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість каналів | 40 |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 12MP |
| Кількість HDD | 8 (до 10Тб) |
| Шифрування відеоархіву | Так |
| Пропускна здатність | Вихідний: 320 Мбіт/с, 640 |
| Сумісність з FR камерами | Розпізнавання обличчя |
| Сумісність з IP камерами інших брендів | ONVIF: Profile S/T/G |
| Аудіо вхід | 1 канал, 3.5 мм |
| Аудіо вихід | 1x3.5 мм |
| Відеовиходи | HDMI: 2, VGA: 2 |
| Підтримка незалежних моніторів | Так |
| Відеоналітика | Подвійний перетин лінії, Перетин лінії, Периметр, Залишений предмет, Втрачений предмет, Виявлення безробіття, Біг, Паркінг, Карта руху (heatmap), Раннє попередження, Виявлення скупчення людей, Виявлення черги, Аномальне відео, Аномальний звук, Авто трекінг, Підрахунок людей, Сумісність з камерами захоплення обличчя, Сумісність з камерами розпізнавання обличчя |
| Живлення | 100~240V AC,50/60 Hz,≤100W(without HDD) |
| Вага, кг | 16,7 |
TC-R3840 Spec: I/B/N/V4.0 NVR 40 каналів
Немає в наявності
Артикул: 00-00002490
48 752 грн
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Файли
-
Datasheet2.3 МБ
