|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріали корпусу | Алюміній |
|---|---|
| Тип інтерфейсу | IP |
| Підтримка Akuvox Cloud | Так |
| Вбудована камера | 1 МП |
| Вбудована пам'ять карток | 20 000 |
| Вбудована пам'ять подій | 100,000 |
| Зчитувач RF карт | Mifare, Em-Marine |
| Режим ідентифікації | QR код, BLE, PIN код, Smart Plus, RFID карта, NFC |
| Кількість реле (замків) | 1 |
| Кількість входів (кнопок виходу) | 2 |
| Wiegand | Так |
| RS485 | Так |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Клас захисту | IP65 |
| Робочі температури | -20°C ~ +55°C |
| Розміри | 50 x 140 x 26.7 мм |


