|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріали корпусу | Алюміній, загартоване скло |
|---|---|
| Тип інтерфейсу | IP |
| Підтримка Akuvox Cloud | Так |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудована пам'ять карток | 20 000 |
| Вбудована пам'ять подій | 100,000 |
| Зчитувач RF карт | Mifare, Em-Marine |
| Режим ідентифікації | Smart Plus, RFID карта, NFC |
| Кількість реле (замків) | 1 |
| Кількість входів (кнопок виходу) | 2 |
| Wiegand | Так |
| RS485 | Так |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Клас захисту | IP65 |
| Робочі температури | -20°C ~ +55°C |
| Розміри | 86 x 86 x 33 мм |
A01 - Термінал контролю доступу з NFC
В наявності
Артикул: 00-00002322
7 995 грн
Файли
-
Datasheet239 КБ
-
Instruction1.6 МБ
-
AK-Product View_A01-A02320 КБ
-
Akuvox A01 Quick Guide_TZ-SM-002346_V1.128.8 МБ


